Manipulezi, organizezi si ambalezi coletele clientilor

Lucrator Depozit

Depozitul nostru cuprinde peste 3000 de produse diferite, sarcinile zilnice fiind de preluare a marfii aduse de furnizor, organizarea acesteia in functie de categoria din care fac parte produsele, etichetarea lor si dispunerea la raft conform organizarii interne. Zilnic, magazinul nostru pregateste coletele pentru comenzile plasate de clienti, sarcinile fiind de preluare a produselor de la raft, ambalarea lor in colete si predarea acestora catre firma de curierat.
ambalare produse

Candidatul ideal:

  • Esti meticulos si responsabil
  • Ai bune abilitati de organizare si esti atent la detalii
  • Esti dinamic, ai spirit de echipa si initiativa
  • Cazier curat

Descrierea postului:

  • Receptia, verificarea si manipularea marfii
  • Sortarea si gestionarea produselor
  • Aranjarea marfurilor in depozit, pe rafturi
  • Pregatirea comenzilor pentru magazinul online
  • Incarcarea si descarcarea marfurilor in/din mijloacele de transport specifice depozitului
  • Respectarea si punerea in aplicare a sarcinilor oferite de managerul de magazin.

Beneficii:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Salariu motivant, cu posibilitate de crestere, alcatuit din parte fixa si tickete de masa
  • Prime de Craciun & Paste
  • Bonusuri pentru depasirea programului de lucru si/sau in perioadele aglomerate(Black Friday, Craciun, samd)
  • Posibilitate decontare transport in comun (metrou/tramvai)
  • Program de lucru: Luni – Vineri, intre orele 07:00-15:45 sau 08:00-16:45 (8 ore + 45 de minute pauza)
  • IMPORTANT: weekendurile sunt mereu libere + zilele de sarbatori legale.
Transporti si manevrezi, in deplina siguranta, produsele noastre

Sofer & Manipulant marfa

Aproape zilnic suntem nevoiti sa aprovizionam magazinul nostru cu produsele furnizate de peste 10 depozite zonale, partenerii nostri de incredere. Jobul presupunea preluarea si tranportul, in siguranta, cu ajutorul masinii companiei (Renault Trafic), a produselor solicitate la furnizori. Ulterior transportului din Bucuresti/Ilfov, vei ajuta la manipularea marfii si la incheierea inventarului pentru o buna organizare a produselor in depozit.
sofer

  • Detii permis de conducere categoria B de minim 2 ani
  • Esti punctual, serios si ai o conduita in ton cu imaginea companiei
  • Ai initiativa, esti comunicativ si esti profesionist in relatia cu partenerii
  • Nu ai cazier judiciar

  • Folosesti masina companiei pentru a transporta marfa
  • Verifici listele de cumparaturi si te asiguri ca marfa coincide cu comanda plasata de managerul de magazin
  • Descarci si manipulezi marfa la destinatie(depozitul nostru)
  • Ajuti echipa la sortarea, inventarierea si aranjarea marfii la raft
  • Preiei documentele de transport si facturile si le predai managerului de magazin alaturi de notele furnizate de parteneri(daca este cazul)
  • Mentii relatia cu furnizorii
  • Important: In zilele in care nu aprovizionam ajuti echipa la pregatirea coletelor si/sau la inventariere/organizarea in depozit.

Beneficii:

Sau trimite-ne CV-ul tau pe adresa de email [email protected]

Esti interesat/a? Aplica acum si trimite-ne un CV!