Descriere
Lenjerii de pat din material tip finet pentru pat dublu. Lenjeriile au o țesătură fină și plăcută la atingere și vă pot oferi confortul de care aveți nevoie în fiecare clipă. Datorită rezistenței și calității ridicate a țesăturii și imprimării pot fi folosite o perioadă lungă de timp, fără a-și modifica culorile sau caracteristicile. Materialul din care este confectionata lenjeria este de calitate superioara cu o textura fina, moale, foarte placuta la atingere si tratat antisifonare.
| Lenjerii | |
| Culoare | Alb |
| Brand | Super Elegant Pucioasa |
| Tesatura | Tip Finet |
| Tip Produs | Set |
| Densitate | 140g/mp, 230 TC |
| Dimensiune pat | 2 persoane |
| Nr. piese | 6 Piese |
| Dimensiuni cearsaf pat | 245×250 cm |
| Dimensiuni cearsaf pilota | 200×230 cm |
| Dimensiuni fete de perne | 55×80 cm – 2 buc
70×70 cm – 2 buc |


maria105 –
Foarte frumoasa, are 6 piese asa cum scrie. Faptul ca ai doua dimensiuni la perne mi se pare genial, plus ca modelul la ele este diferit si le poti schimba daca ai mai multe perne. Pe scurt: SUPERBA.