Descriere
Lenjerii de pat din material tip finet pentru pat dublu. Lenjeriile au o țesătură fină și plăcută la atingere și vă pot oferi confortul de care aveți nevoie în fiecare clipă. Datorită rezistenței și calității ridicate a țesăturii și imprimării pot fi folosite o lungă de timp, fără a-și modifica culorile sau caracteristicile. Materialul din care este confectionata lenjeria este de calitate superioara cu o textura fina, moale, foarte placuta la atingere si tratat antisifonare.
| Lenjerii | |
| Culoare | Galben, Albastru |
| Marca | Super Elegant |
| Tesatura | Tip finet |
| Tip Produs | Set |
| Densitate | 140g/mp, 230 TC |
| Dimensiune pat | 2 persoane |
| Nr. piese | 6 bucăți |
| Dimensiuni cearsaf pat | 245×250 cm |
| Dimensiuni cearsaf pilot | 200×230 cm |
| Dimensiuni fete de perne | 55×80 cm – 2 bucăți
70×70 cm – 2 bucăți |





marina001 –
Bumbac 100%. Dupa mai multe spalari, culorile sunt la fel de frumoase ca atunci cand am cumparat-o. Material plin, nu se vede prin el, foarte frumoasa.