Descriere
Set cadou alcatuit din 6 piese marca Rebeka Home Collection. Setul contine piese foarte calitative, confectionate din materiale organice – bumbac organic. Halatele de baie si prosoapele sunt confectionate din bumbac organic moale, puternic absorbant, ce ofera un inalt nivel de confort. Exteriorul prezinta tesatura in relief, model cu spirale. Marimile universale ale halatelor si prezenta cordoanelor pentru fixare le ofera un grad sporit de versatilitate, fiind ideale pentru a le face cadou oricarei persoane dragi din viata voastra.
Prosoapele prezente in set, in numar de patru, sunt confectionate din bumbac 100% de calitate ridicata. Culorile sunt deosebite, pastelate, rezistente in timp si elegante. Puternic absorbante si cu o densitate buna, prosoapele din setul Rebeka Home Collection vor satisface cele mai inalte standarde de calitate.
Produsele sunt ambalate intr-o eleganta cutie din carton care cu siguranta se va face remarcata si va fi apreciata in eventualitatea in care doriti sa le oferiti cadou.
Produse incluse in set:
- 1 x halat dama marime universala
- 1 x halat barbatesc marime universala
- 2 x prosop de corp – 70 x 140cm
- 2 x prosop de fata – 50 x 90cm
| Caracteristici | |
| Culoare | Roz Pudra si Gri Inchis |
| Cutie cadou | DA |
| Tesatura | Bumbac |
| Tip Produs | Halate de Baie, Prosoape |
| Nr. piese | 6 piese |
| Lungime | ~ 105 cm |
| Circumferinta talie | ~ 135 cm |
| Latime umeri | ~ 56 cm |
| Model Halat | Clasic |
| Compatibilitate halat dama | Marime Universala |
| Compatibilitate halat barbati | Marime Universala |





Recenzii
Nu există recenzii până acum.