Descriere
Produse incluse in set:
- 1 x halat damă mărime universală
- 1 x halat bărbătesc mărime universală
- 2 x prosop de corp – 70 x 140cm
- 2 x prosop de față – 50 x 90cm
- 2 x săpun
| Caracteristici | |
| Culoare | Crem si Roz Pudra |
| Cutie cadou | DA |
| Tesatura | Bumbac |
| Tip Produs | Halate de Baie, Prosoape, Săpunuri |
| Nr. piese | 8 piese |
| Lungime | ~ 110 cm |
| Circumferinta talie | ~ 115 cm |
| Latime umeri | ~ 56 cm |
| Model Halat | Peste genunchi |
| Compatibilitate halat dama | Mărime Universală |
| Compatibilitate halat barbati | Mărime Universală |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.